Agile Management 2014

Agile and competitive business model

Computer Science, Education & Learning

Agile Management 2014 18-19 Sep 2014 Space Club Warsaw, Warsaw, Poland
Submit new post
Thank you for posting.
Share it:
More

Oczekiwania klientów i presja rynku sprzyjają upowszechnieniu modeli biznesowych, których podstawowymi cechami są zdolność do elastycznego reagowania na zmiany i szczupła organizacja. Agile Management to nie tylko metoda zarządzania projektami, ale nowoczesna koncepcja zarządzania organizacją, kreowania środowiska zapewniającego zarówno efektywność, jak i dobrą atmosferę pracy. W trakcie tegorocznej edycji będziemy mówili o zwinnych metodach, modelach i koncepcjach zarządzania oraz praktykach, które powinny być inspiracją dla każdego menedżera.

Oczekiwania klientów i presja rynku sprzyjają upowszechnieniu modeli biznesowych, których podstawowymi cechami są zdolność do elastycznego reagowania na zmiany (agile) i szczupła organizacja (lean). Agile Management to nie tylko metoda zarządzania projektami, ale nowoczesna koncepcja zarządzania organizacją, kreowania środowiska zapewniającego zarówno efektywność, jak i dobrą atmosferę pracy.

Zapraszamy na dwudniową konferencję organizowaną przez Stoos Satelite Warsaw i Fundację Governica, w trakcie której będziemy mówili o zwinnych metodach, modelach i koncepcjach zarządzania oraz praktykach, które powinny być inspiracją dla każdego menedżera. W programie tegorocznej edycji:

najnowsze trendy zarządzania prezentowane przez zaproszonych gości,

Agile w firmie (Agile vs. Architektura, modele mieszane Agile i Waterfall, DevOps, transformacja organizacji),

współpraca z klientem (umowy na projekty agile, zarządzanie wymaganiami agile, komunikacja),

leadership (jak być przywódcą, jak zarządzać zespołem, jak sobie radzić z wielozadaniowością),

przykłady projektów biznesowych spełniających oczekiwania klientów.

Nowoczesna formuła

Zachęceni sukcesem sesji roundtables zorganizowanej podczas ubiegłorocznej edycji konferencji zamierzamy ją przeprowadzić również w tym roku, równocześnie, zgodnie z życzeniem uczestników, zwiększając liczbę rund. Pozwoli to zwiększyć różnorodność omawianych tematów i ich lepsze dostosowanie do oczekiwań biorących udział. Podobnie jak w poprzednim roku w okresie poprzedzającym konferencję można głosować na zaproponowane tematy i zgłaszać nowe. Sesja roundtables daje możliwość omówienia własnych przykładów i wymiany poglądów z innymi uczestnikami, zajmującymi się tym samym zagadnieniem.

W formule konferencji znajdzie się także miejsce na sesje plenarne. W ich trakcie przedstawimy opinie zaproszonych, wybitnych ekspertów zarządzania oraz konkluzje tematów dyskutowanych przy okrągłych stołach. Więcej czasu niż poprzednio przeznaczymy na networking, mając na uwadze fakt, że konferencja ma służyć między innymi nawiązywaniu kontaktów i indywidualnej wymianie opinii. Również w tym celu organizujemy wieczorem pierwszego dnia otwarte spotkanie integracyjne.

Dlaczego warto wziąć udział?

ponieważ wystąpią wybitni prelegenci i goście specjalni

ponieważ zaprezentowane będą przykłady wykorzystania i opinie uznanych ekspertów

ponieważ z ponad 60 tematów można wybrać te najbardziej interesujące

ponieważ istnieje możliwość zgłaszania własnych tematów przed konferencją

ponieważ w trakcie dyskusji możliwe jest omówienie własnych problemów

Adresaci Konferencji

Do udziału w konferencji szczególnie zapraszamy:

CIO – osoby podejmujące strategiczne decyzje, decydujące o obowiązujących i dozwolonych standardach zarządzania.

Kierowników PMO – osoby decydujące o wsparciu projektów, odpowiedzialne za dobór osób do projektów, kontrolujące ich przebieg, zarządzające portfelem projektów.

Dyrektorów Działów Rozwoju lub komórek R&D – osoby odpowiedzialne za rozwój produktów i usług, oraz transformacje organizacji.

Kierowników Projektów – osoby zawodowo lub często zajmujące się zarządzaniem projektami.

Menedżerów zainteresowanych wykorzystaniem technik i metod zwinnego zarządzania, oraz sceptyków i przeciwników tego podejścia.

Menedżerów i specjalistów, którzy poszukują nowych inspiracji w obszarze zarządzania lub chcą podnieść efektywność zarządzania.

Osoby zarządzające firmami średniej wielkości, które poszukują rozwiązań organizacyjnych dla swoich przedsiębiorstw lub chciałyby poznać nowoczesne metody zarządzania.

When
From: September 18, 2014 09:00
To: September 19, 2014 14:30
Where

Space Club Warsaw, 37/39 Kolejowa, Warsaw, Poland

Category

Computer Science, Education & Learning

Tags

Agile competitive, Business model, Competitive business

Hashtag

#am2014pl

Contact email
Michal.Woszczyna@governica.com

Contact phone
+48 600 115 603

Website

Submitted by:

Conrad

Are you the organizer?

Get in touch