Business Fashion & Technology

BF&T to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Elitarne grono przedstawicieli branży modowej, biznesmenów oraz twórców nowych technologii, spotka się 28 marca by...

Fashion & Textile, Technology

Submit new post
Thank you for posting.
Share it:
More

BF&T to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Elitarne grono przedstawicieli branży modowej, biznesmenów oraz twórców nowych technologii, spotka się 28 marca by przenieść modę w zupełnie inny wymiar. Naszą ambicją jest nie tylko ukazanie najnowszych trendów technologicznych na wybiegach i w butikach, ale również kreowanie nowych, szczególnie w kontekście zastosowań dla biznesu.

Near Field Communication, rzeczywistość rozszerzona, hologramy, elektroniczne przymierzalnie, mapowanie 3D, aplikacje internetowe – te metody już dziś wykorzystywane są przez takie firmy jak: Playboy, Ray Ban, Tissot, Hugo Boss czy Adidas. Każda z tych technologii ma praktyczny wymiar, który może przyczynić się do lepszej promocji marki, podniesienia jej prestiżu a tym samym do osiągnięcia przewagi nad konkurencją.

When
From: March 28, 2014 09:00
To: March 28, 2014 20:00
Where

Aleja Jana Pawła II 41, 41 Aleja Jana Pawła II, Krakow, Poland

Category

Fashion & Textile, Technology

Tags

Applications, Developers, Event, Industry

Hashtag

#bftevent

Contact email
info@bfte.pl

Website

Submitted by:

Conrad

Are you the organizer?

Get in touch