Confitura 2014

Confitura jest konferencją bezpłatną, ale z obowiązkową rejestracją. Nie przyjmujemy osób bez rejestracji.

TEMATYKA

Confitura od swoich początków obraca się wokół Javy oraz...

Computer Science, Technology

Submit new post
Thank you for posting.
Share it:
More

Confitura jest konferencją bezpłatną, ale z obowiązkową rejestracją. Nie przyjmujemy osób bez rejestracji.

TEMATYKA

Confitura od swoich początków obraca się wokół Javy oraz innych języków programowania na plaformie Java. Często pojawiają się również tematy dotyczące umiejętności miękkich, efektywnej pracy czy różnych metodologii wytwarzania programowania.

W tym roku w kilku równoległych ścieżkach będzie okazja do wysłuchania prawie 30 prezentacji nie tylko o Javie. Obecny będzie również JavaScript, NoSQL czy zagadnienia BigData.

UCZESTNICY

Rokrocznie naszymi goścmi są ludzie zajmujący się na co dzień programowaniem. W przeważającej części są to programiści Java, ale również liderzy zespołów, architekci, a także studenci dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową. Wszystkich ich łączy jedno: pasja i chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Tacy ludzie to świetni pracownicy, lubiący programowanie i podchodzący do swojej pracy z zaangażowaniem.

SPOŁECZNOŚĆ

Confitura to nie tylko konferencja, to ludzie, którzy spotykają się nie tylko po to, żeby wysłuchać prezentacji, ale żeby potem we wspólnym gronie podyskutować na tematy na tematy związane nie tylko z pracą. Nasza konferencja jest organizowana przez społeczność (Warszawski JUG) dla społeczności. To dzięki prelegentom i uczestnikom tworzymy unikalną atmosferę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a rozmowy i dyskusje mogą być kontynuowane na imprezie integracyjnej, gdzie jest okazja bliżej poznać innych uczestników, organizatorów i prelegentów.

SPONSORZY

Confitura to impreza bezpłatna, ale nie odbyłaby się bez naszych Partnerów. To dzięki ich wsparciu możemy wynająć sale, przygotować catering, opłacić ekipę kamerzystów czy koszulkę dla każdego uczestnika. W zamian za ich pomoc oferujemy możliwość promowania się i dotarcia do naszych uczestników na różne sposoby, począwszy od materiałów informacyjnych wręczanych każdemu uczestnikowi, poprzez prezentacje sponsorskie na stoisku firmy kończąc.

Kilkuletnia współpraca z kilkunastoma firmami pozwala nam sądzić, że Nasi Partnerzy widzą pozytywne rezultaty wspierania Confitury: większą rozpoznawalność marki, większą liczbę przesłanych CV, szybszy proces rekrutacji czy rosnący poziom wiedzy i doświadczenia osób chcących u nich pracować.

When
From: July 05, 2014 08:00
To: July 05, 2014 23:59
Where

University of Warsaw, 26/28 Krakowskie Przedmieście, 00-927, Warsaw, Poland

Category

Computer Science, Technology

Tags

Big Data, Java, JavaScript, NoSQL

Hashtag

#confiturapl

Contact email
confitura@confitura.pl

Website

Submitted by:

Conrad

Are you the organizer?

Get in touch