Generation Mobile 2014

Generation Mobile 2014 to III już edycja konferencji zorganizowanej po raz pierwszy w marcu 2012 w Warszawie przez Antyweb i NoNoobs poświęconej błyskawicznie rosnącemu rynkowi mobilnemu. Tym...

Mobile, Technology

Submit new post
Thank you for posting.
Share it:
More

Generation Mobile 2014 to III już edycja konferencji zorganizowanej po raz pierwszy w marcu 2012 w Warszawie przez Antyweb i NoNoobs poświęconej błyskawicznie rosnącemu rynkowi mobilnemu. Tym razem na Stadionie Narodowym będziemy starali się pokazać najistotniejsze dla rynku informacji i projekty, które mogą być istotne praktycznie każdej firmy ze względu na zasięg mobilnej rewolucji. Niesamowite przychody reklamowe Facebooka z mobile, które stanowią już 53% przychodów reklamowych giganta pokazują, że pionierki czas minął i możliwa jest już realizacja naprawdę ogromnych przychodów i zysków w tym segmencie. Jak trudny jest to biznes pokazuje też niedawna sprzedaż Motoroli przez Google Levovo za 2,9 miliarda dolarów, która wcześniej kupił Google za … 12,5 miliarda! Fakt, Google podał w komunikacie, że u niego zostaje większość patentów Motoroli. Czy można sobie wyobrazić lepsze urządzenie do komunikacji z naszymi klientami? Czy jest lepsze miejsce na dotarcia z naszą ofertą? Czy płatności mobilne czy ID w dalszej perspektywie nie pozbawią nas portfela zastępując go daleko bardziej uniwersalnym urządzeniem? Patrząc na perspektywy, które stoją przed tym rynkiem, zarówno urządzeń jak i oprogramowania praktycznie każda firma czy organizacja powinna przygotowywać się działania. Konkurencja w tym segmencie będzie ogromna.

Ruch na stronach mobilnych to już ponad 15% globalnego ruchu w internecie i dynamicznie rośnie. 45% transakcji na amerykańskim Grouponie pochodzi z mobile, 15% transakcji PayPal pochodzi z mobile i ta liczba rośnie dynamicznie. Sprzedaż mobilna będzie kluczową w najbliższym czasie i praktycznie każda firma musi przygotować strategię na tą nadchodzącą rewolucję!

When
From: March 24, 2014 09:15
To: March 25, 2014 16:40
Where

Narodowy Stadium, 1 Al Ks J Poniatowskiego, 03–901, Warszawa, Poland

Category

Mobile, Technology

Tags

advertising, business, market, startups, strategy

Hashtag

#GenerationMobile

Contact email
kamil.kardas@nonoobs.pl

Contact phone
+48 508 115 544

Website

Submitted by:

Conrad

Are you the organizer?

Get in touch