UX Camp'14

UX Camp ’14, Türkiye’nin ileri gelen üniversitelerinden, seçkin öğrencilerin, “Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Odaklı Tasarım” konularında eğitim alacakları ve sektöre yönelik pratik projeler...

Computer Science, Education & Learning

Submit new post
Thank you for posting.
Share it:
More

UX Camp ’14, Türkiye’nin ileri gelen üniversitelerinden, seçkin öğrencilerin, “Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Odaklı Tasarım” konularında eğitim alacakları ve sektöre yönelik pratik projeler geliştirecekleri bir yaz okulu / staj programıdır.

UX Camp '14, Türkiye’nin ileri gelen üniversitelerinden, seçkin öğrencilerin, "Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Odaklı Tasarım" konularında eğitim alacakları ve sektöre yönelik pratik projeler geliştirecekleri bir yaz okulu / staj programıdır.

2.si gerçekleşecek olan UX Camp '14 bu sene 5 hafta sürecek. UX Camp '14'te stajyerler 1 haftalık uzman profesyonellerin vereceği eğitim sonrasında 4 hafta boyunca kullanılabilirlik projeleri yürütülecektir.

23 Haziran - 25 Temmuz 2014 tarihleri arasında düzenlenen UX Camp'14 'e başvurular değerlendirilerek katılımcı adaylarına sonuçlar bildirilecektir.

When
From: June 21, 2014 23:00
To: June 27, 2014 18:00
Where

Istanbul, Istanbul, Turkey

Category

Computer Science, Education & Learning

Tags

industry, internship, students

Hashtag

#UXCamp14

Website

Submitted by:

Conrad

Are you the organizer?

Get in touch